sobota, 9 lipca 2016

pochodzenie

Dobrą (bo sprawdzalną) prognozą pogody może się pochwalić norweski portal meteo. Trzeba tylko wpisać miasto, np. Wrocław, klikąć ‚SEARCH’, a potem wybrać okres prognostyczny (godzina po godzinie lub długookresową). W wersji ‚godzina po godzinie’ można dodatkowo obejrzeć szczegółowe dane (z ilością opadów, siłą i kierunkiem wiatru, ciśnieniem). Pytam kto był agresorem, bo sam już nie wiem, a właśnie przypomniała mi się wydana również w Polsce słynna książka niemieckiego historyka Hennecke Kardela pt. „Hitler założycielem Izraela” (dostępna w PDF), w której autor upiera się, że pochodzenia żydowskiego byli: z dużym prawdopodobieństwem sam Hitler (dziadek Frankenberg miał przez 14 lat płacić na nieślubnego syna Aloisa, ojca Adolfa), Eichmann, Heydrich, Frank, Rosenberg, Hess, Goebbels, i wielu innych. W w/w książce podany jest także cytat z innego historyka, pochodzenia żydowskiego, Dietricha Brondera:
„Czytelnik musiałby długo www szukać, by znaleźć niezwykle pouczającą, a prawie całkowicie niedostępną na rynku księgarskim książkę „Zanim przyszedł Hitler” (1964) (dostępna w PDF), której autorem jest niemiecko-żydowski wykładowca akademicki Dietrich Bronder. Pisze on co następuje:
„…żydowskiego pochodzenia lub spokrewnieni z żydowskimi rodzinami byli: fuehrer i kanclerz Rzeszy Adolf Hitler; jego zastępcy: minister Rzeszy Rudolf Hess i marszałek Rzeszy Hermnann Goering; Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank i Heinrich Himmler; ministrowie Rzeszy von Ribbentrop (który niegdyś wypił bruderszaft ze słynnym syjonistą, zmarłym w 1952 roku pierwszym prezydentem Izraela Chaimemn Weizinannem) i von Keudell, gauleiterzy Globocznik (tępiciel Zydów), Jordan i Wilhelm Kube; wysocy funkcjonariusze SS Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Kaudell II; bankierzy i sponsorzy Hitlera przed 1933 rokiem Ritter von Stauss (wiceprzewodniczący Reichstagu) i von Stein; feldmarszałek i sekretarz stanu Milch, podsekretarz stanu Gauss; starzy towarzysze partyjni Hanffstaengel (szef biura prasowego NSDAP dla prasy zagranicznej i późniejszy doradca Roosvelta) i prof Haushofer”.
Powyższa lista nie jest pełna, ale jest prawdziwa, co sprawdzić może każdy, kto bliżej zainteresuje się, jaki jest związek między chorobliwą nienawiścią Hitlera i jego paladynów do ich krewniaków, a powstaniem państwa Izrael.”Jeszcze się na nim nie zawiodłem, chociaż nie jest aktualizowany zbyt często…Skoro – jak powszechnie wiadomo – przywódcy sowieckich bolszewików rządzący okupowaną Rosją od samej rewolucji byli pochodzenia żydowskiego, NKWD było żydowskie niemal w całości, a armię Hitlera tylko w lądowym Wermachcie zasilało 150 tys. żydowskich żołnierzy (jak podaje historyk amerykański B. M. Rigg), przy czym nie wiadomo ilu takich żołnierzy służyło w Waffen SS, Gestapo, Kriegsmarine oraz Luftwaffe – to kto właściwie napadł na Polskę w 1939r., wspólnie i w porozumieniu, z zachodu i wschodu? Kto wywołał II wojnę? Kto wymordował Polaków w Katyniu, niemal w tym samym miejscu i czasie, gdzie ci sami mordercy wymordowali ok. 40 tys. żołnierzy rosyjskich?
Trzeba chyba zapytać wzorem starożytnych: cui bono? Wtedy okaże się, iż beneficjentami tej wojny byli nie tylko ci, którzy ją wywołali, tj.: Niemcy z planem Marshalla po pokój zagadek Warszawa  wojnie i Polakami od brudnej roboty na saksach, Bolszewicy okupujący przez kolejne dziesięciolecia Polskę oraz inne państwa przerobione na „socjalistyczne”, ale także: USA, głównie Wall Street, choć i cały kraj w sensie gospodarczym (konkurencja japońska oraz europejska była w gruzach) oraz Izrael, który powstał oficjalnie niemal bezpośrednio po wojnie, bo już 1948r. Jak możemy przeczytać choćby we wczorajszej prasie, nie stracił na wojnie rotszyldowski Bank of England ze swoją ośmiornicą BIS i s-ka, finansujący hitlerowskie Niemcy także czeskim złotem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz